Άλλη μια σχολική γιορτή λήξης & αποχαιρετισμού έγινε στο προαύλιο του σχολείου μας.Για τα εκτάκια λίγο πριν ανοίξουν τα φτερά τους.Δυστυχως δεν μπορούσαμε λόγο των καταστάσεων ( COVID-19) να τα αποχαιρετισουμε όπως τους άξιζε !
Σαν σύλλογος δεν κάναμε λίγα,θα μπορούσαμε & περισσότερα όμως δυστυχώς η πανδημία μας φρέναρε.
Ευχόμαστε σε αυτούς που θα μείνουν να συνεχίσουν & να μην αφήσουν το σύλλογο να πάψει να υφίσταται.
Θα θέλαμε μέσα από την καρδιά μας να ευχαριστήσουμε τους εκπαιδευτικούς και τη Διευθύντρια του σχολείου μας,για την αποδοτική, δημιουργικη &’παραγωγικη χρονια.
Ευχαριστούμε όλους σας & έναν- ένα ξεχωριστά για στήριξη και τη συνεργασία καθ’ όλη την διάρκεια της χρονιάς.
Θα ήταν παράλειψη,να μην ευχαριστησουμε τις σχολικές μας τροχονόμους που με ευσυνειδησία φύλαξαν τα παιδιά μας.Σας αγαπάμε & σας εκτιμούμε! < <ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ>>
Για το Σύλλογο γονέων & Κηδεμόνων
Η Πρόεδρος Σταυρούλα Πιερρακεα